boxy samochodowe

boxy samochodowe

Jak wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak w samej rzeczy każda pora jest dobra na to żeby zażyć trochę wypoczynku i zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną w pewnych momentach zdarza się, że ciężko jest ulokować wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, by upajać się spokojną i wygodną jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

Northline Tirol 420 Wing Black Titan Silver

Poprawny wybór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod uwagę parę istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie wypada zakomunikować, że nie każdy bagażnik można zintegrować z każdym typem samochodu więc najpierw należy się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współbrzmieć. Poprawnym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i bodajże najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a na domiar tego warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed zakupem warto dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które wypada dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.